Kategorie
Ciekawostki Lifestyle

Które najbliższe wydarzenia warto zobaczyć?

W dzisiejszych czasach możemy przebierać w wydarzeniach kulturalnych, które są organizowane w całej Polsce, zwłaszcza w dużych miastach. Koncerty, spektakle, imprezy plenerowe i sportowe czy kino pod gołym niebem to tylko niektóre wydarzenia godne uwagi. Przedstawiam Wam kilka najbliższych wydarzeń, które moim zdaniem warto zobaczyć.

The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration (20 listopada)

Hans Zimmer jest twórczą najpiękniejszych a zarazem najbardziej popularnych ścieżek filmowych do największych kinowych produkcji. Jeżeli lubicie wsłuchać się w muzykę filmową, która na żywo brzmi o niebo lepiej to zachęcam do posłuchania największych kompozycji tego wielkiego artysty. Hans Zimmer już w listopadzie wystąpi w Polsce.

MOSCOW CITY BALLET – (grudzień)

Czy widzieliście kiedykolwiek balet na żywo? Jeżeli nie to Moscow City Ballet jest doskonałą okazją do nadrobienia zaległości. Przedstawienie wzbudza ogromne emocje nawet wśród osób, które nie interesują się tańcem na co dzień a tym bardziej baletem.

Musical AIDA (od października)

Dla wielbicieli teatru Roma chyba nie muszę tego wydarzenia przedstawiać. Spektakl zapowiada się niezwykle emocjonująco, zwłaszcza, iż jego twórcą był sam Elton John. Zatem z chęcią przeniosę się do starożytnego Egiptu i obejrzę Aidę.

Harlem Gospel Choir – Tribute to Prince! (listopad)

Na koniec niezwykle mocne głosy do muzyki jednego z największych artystów – Prince. Usłyszeć będzie można największe hity muzyka w niezwykłej gospelowej aranżacji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *