Kategorie
Lifestyle

Jak wyglądać na wyższą? Oto kilka trików

Dziś chciałabym się z Wami podzielić kilkoma trikami jak wyglądać na wyższą. Oczywiście ważne jest to, abyśmy się kochały takimi, jakimi jesteśmy, ale dlaczego nie skorzystać z kilku wskazówek aby wyglądać jeszcze lepiej.

Noś buty na obcasie. Jako pierwsza wskazówka jest dość oczywista ale nie sposób o niej nie wspomnieć. Mowa oczywiście o butach na wysokim obcasie. Jest to trik, który sprawia, że sylwetka staje się smuklejsza i wyższa. Nie musi to być obcas 10cm. Jeżeli nie czujesz się na siłach aby chodzić w tak wysokich szpilkach, to mogą być buty na niższym obcasie, w kształcie słupka. Dodatkowo fajnym trikiem, będzie postawienie na cielisty kolor obuwia.

Jak wyglądać na wyższą

Jeden kolor. Jeśli użyjesz jednego koloru od stóp do głów, twoja sylwetka wydłuży się, sprawiając, że będziesz wyglądała na wyższą. Często jeśli używamy wielu kolorów, łamią sylwetkę, sprawiając efekt zupełnie odwrotny. Dodatkowa wskazówka to zdecydowanie ciemne kolory, które sprawią, że będziesz wyglądała na smuklejszą.

Ubrania z dekoltem w kształcie litery V lub wydłużone wizualnie dekolty znacznie stylizują nas i wydłużają szyję, zarówno w sukienkach, koszulach i bluzkach. Również jeśli zostawisz koszulę otwartą, efekt, który otrzymasz będzie także dobry.

Unikaj poziomych pasków, zbyt wielu elementów i rzeczy, które poszerzają i skracają naszą sylwetkę. Lepsze płaszcze, kurtki i bardziej dopasowane ubrania, które są wyprofilowane w talii.

Jak wyglądać na wyższą

Wysoki stan. Ubrania z wysokim stanem optycznie wydłużają nogi i wysmuklają talię. Odejmują centymetrów w biodrach, sprawiają, że wygląda się na wyższą. Świetnym rozwiązaniem są ciemne spodnie z wysokim stanem. Podobnie decydując się na krótką spódnicę wraz z cielistymi szpilkami. Efekt murowany.

Włosy Zebrane, warkocze i wysokie koki pomagają nam dodać jeszcze kilka centymetrów. Każda fryzura, która nie zakrywa szyi i wydłuża ten obszar.

Dodatki. Torby i akcesoria muszą zawsze być proporcjonalne do naszych wymiarów i ciała. Unikaj toreb z bardzo długimi paskami. Lepiej z krótkimi uchwytami i niezbyt dużymi. Szaliki nie powinny być bardzo długie, aby dawały tylko kilka obrotów wokół szyi, a ich końce zawsze znajdowały się powyżej wysokości klatki piersiowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *