Kategorie
Ciekawostki Lifestyle

Biżuteria z Aliexpress – czy warto?

Często zastanawiałam się czy jest jakakolwiek różnica pomiędzy biżuterią z sieciówek a z Aliexpress. Wybór na powyższej stronie jest ogromny. Można tam kupić praktycznie wszystko a co najważniejsze w bardzo korzystnych cenach. Ale czy jakość idzie w parze z ceną? Postanowiłam się o tym przekonać, kupując kilka rzeczy. Wiem, że biżuteria z Aliexpress oraz inne produkty z tej strony, cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Stwierdziłam, iż postawię na kolczyki ponieważ to jest najczęstszy rodzaj biżuterii, jaki noszę.

W pierwszej kolejności wybrałam długie kolczyki w kolorze niebieskim. Cena 7,27 zł. Biżuteria mimo tego, iż jest długa, nosi się bardzo dobrze. Kolczyki nie są ciężkie i uszy od noszenia nie bolą, czego bardzo nie lubię i zwracam na to uwagę. Dostępne są w kilku kolorach.

 

 

Jako drugi model również wiszący, dłuższy model. Kolczyki wyglądają pięknie i wyglądają na uszach zjawiskowo. Można je dopasować do wielu stylizacji i dostępne są w kilku kolorach.  Niestety muszę przyznać, że są ciężkie i po kilku godzinach bolały mnie bardzo uszy. Cena 11,23 zł.

 

 

Przy kolejnym wyborze postawiłam na wiszące kolczyki z bardzo lekkiego tworzywa. Musze przyznać, że mimo tego, iż są dość długie to praktycznie nie czułam ich na uszach a zatem ogromny plus. Dostępna jest na stronie cała gama kolczyków w podobnej tonacji o różnych kształtach więc tylko kupować:). Cena 5,83 zł.

 

Kolejny model wybrałam z myślą o eleganckich stylizacjach. Wiszący, dłuższy model w kolorze bardzo jasnego błękitu. Muszę przyznać, iż wyglądają bardzo elegancko i z klasą – jak na taką cenę;). Cena 3,85 zł. Oczywiście dostępne w kilku kolorach.

 

 

Podsumowując. To nie jest powalająca jakość biżuterii ale jak za taką cenę (przypominam, że nic nie płaciłam za przesyłkę) to warto kupić. Kupuję biżuterię w sieciówkach i muszę przyznać, iż nie widzę znaczącej różnicy w jakości porównując z powyższą biżuterią z Aliexpress. W sieciówce za podobny model muszę zapłacić co najmniej 39,90 zł. Duży minus, że na każdą przesyłkę trzeba czekać nawet miesiąc czasu, ale musicie przyznać, że za taką cenę to warto poczekać.

 

1 odpowiedź na “Biżuteria z Aliexpress – czy warto?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *